W HISTORII SIĘ DZIEJE

Polska Dolina Loary, wyjątkowe miejsca żywo namalowane na geograficznym płótnie Dolnego Śląska. Piękne pałace, zdumiewające zamki, wzbudzające respekt fortece, cudowne plenery i zachwycające widoki do utrwalenia na siatkówce oka.

podążaj historycznym traktem

NIE WIERZĘ!

Zamykam oczy i otwieram w ŚRODKU.

Różne miejsca kultu

POD PSTRĄG

Witamy w krainie srebrzystej i łososiowej ŁUSKI. Czy wiesz, że Pstrąg jest najbardziej rozpoznawalną istotą dla tych – Ziem.

naturalny smak regionu

WITAMY W GAZOWYM show

Mieszanki gazów i aerozoli, temperatury wpływów i podgrzania, prądy, cykle i rytmy.. Wejdź w przygodę z powietrzem, unieś się i zatańcz z grawitacją;)

time to up!

JAK W GÓRY TO NAD (..)

Skąpane w słońcu Sudety, nie zabraknie również WODY. Może być jezioro, zalew, staw, strumień, rzeka lub wodospad..Ochłody doznają głowy i nogi.

kąpiel z niezłym widokiem

PARKUJ W NATURZE

Są miejsca zarezerwowane! Niestety. To natura chroniona. Dlaczego? Bo coraz mocniej przyciąga. Nie dziwcie się środkom ochrony, dobre słowa uwrażliwiające na nietykalność krajobrazów nie mają na celu Państwa obrazić. Życzymy sobie jedynie szacunku do wytyczonych szlaków i wartości jakie niesie nieskażona przyroda.

NATURALNE OBSZARY KRAJOBRAZOWE

Dobry Łyk ADRENALINY

rzucam się naprzód

STRZEL SOBIE JEDNEGO

dzięki, wolę na serio

GLAMP i CAMP

Poznaj najsłynniejsze TURYSTYCZNE RODZEŃSTWO. Brat i siostra wychowani na łonie natury.

Powrót do przyszłości?

SCHROŃ SIĘ

.

Wdepnij po dobre momenty

WELL BLESS

Gorąca ziołowa kąpiel pod lasem z widokiem na góry i las przy akompaniamencie ptaków. A może witkowanie wienikami pieszczotliwie nazywane rózgowaniem? Te oraz inne ceremonie w duchu słowiańskiej tradycji.

piękno jest w tobie

ELO BRO!

pieni się piwna brać

KAWA NA ŁAWĘ

Zapach świeżo wypalonych ziaren, naturalny aromat powstały w kunszcie zaparzania, style, smaki i sztuka podawania. Przewodnik po Kawiarniach Ziemi Kłodzkiej, w których serca bit wyraźnie przyspiesza.

woń się dobrze niesie

POWINNO SIĘ WYDARZYĆ

staczając się na południe