Witaj! Jestem opiekunką miejsca i zdarzeń, którym patronuje niezwykła roślina- Dziewięćsił. Żeby nas lepiej poznać, poznaj to ziele.
Dziewięćsił to rzadka i cenna roślina górska, której przypisuje się setki zastosowań leczniczych, czasem magicznych. Rośnie w trudnodostępnych miejscach (także tu!) lubi czystą, wolną przestrzeń.
Opis tej rośliny jest tożsamy z opisem miejsca, w które Cię zapraszam.

Gościmy w siedlisku składającym się z dwóch domków drewnianych- pracowni ceramicznej oraz uroczego apartamentu. Przestrzeń, z pełnym pakietem wygód, wolna od nadmiernego elektrosmogu, TV i Wi-Fi. Tutaj spektakularna sceneria, niezliczone gatunki dzikich zwierząt, ptasie trele, wiatr i cisza, a nade wszystko przejmująca swą mocą ISTOTA tej ziemi, grają pierwsze skrzypce. Uzdrawiają na wielu polach.

Jeśli chcesz spędzić czas z rodziną- zapraszam na warsztaty ceramiczne. Jeśli potrzebujesz skorzystać z szerokiej oferty aktywności dla dorosłych ( spa, trekking, masaże, konie, narty, wspinaczka, nicnierobienie, uwaga na sobie i relacji ) – jako mama trójki dzieci, edukatorka w sztuce, aktywistka w edukacji alternatywnej, artystka – w ofercie mam też pakiet opieki dziennej i warsztatów dla dzieci.
Nie jest łatwo tutaj dotrzeć. Nie zawsze jest łatwo tutaj być. Niemal zawsze – w prawdzie, wyraźnym widzeniu siebie i odczuwaniu TERAZ. Zapraszam Cię do zaczerpnięcia z dziewięciu… dziewięćdziesięciu… sił, które napływają w to miejsce z wielu kierunków.
ZNAJDŹ SWÓJ CZAS BLISKO ZIEMI!

AGROTOurism